Our Instructors

PATRYK POHORYŁO

I’m a certified personal coach with academic degree, certified dietician, body training specialist and powerlifting programming.
I’m also an author of many professional articles, a lecturer in a University and instructor courses.I’ve been training for 14 years, and my coaching career started 10 years ago.
I have numerous achievements as a competitor, but most of my experience has been acquired as a coach of powerlifting and bodybuilding professionals, who sucessfully attend and win national and international competitions.
I love working with professional bodybuilders as well as with people who wnat to change their lives. Thanks to my experience I can provide a key to any anyone who is willing to take on the challenge and open new doors to better life.

I would like to be your driving force and motivate you to hard work, which – eventually – will bear fruit of a positive change achieved with my help.

ANGELIKA MERTIN

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w 2015r. Motywem rozpoczęcia treningów była poprawa parametrów zdrowotnych, ukształtowanie szczupłej wysportowanej sylwetki oraz zmiany dotychczasowego trybu życia.
Przyszedł czas, że przestałam być zadowolona ze swojej sylwetki. Choć nie byłam nigdy osobą chorującą na otyłość to moje ciało zaczęło tracić kształty, proporcje, nie było już tak jędrne jak kiedyś. Złe nawyki żywieniowe i stres negatywnie odbiły się nie tylko na sylwetce ale i na zdrowiu. Nie mając wtedy żadnej wiedzy z zakresu dietetyki i treningu postanowiłam podjąć współprace z trenerem online co okazało się absolutną porażką. Oczy otworzył mi właśnie Patryk. Po tym jak zasłabłam na zajęciach TRX Patryk dogłębnie przeanalizował moją dietę i bez chwili namysłu kazał mi zwiększyć kaloryczność. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że stosuje nieodpowiednią dietę, że spożywam zbyt małą ilość kalorii przez co mój organizm w końcu powiedział - STOP.
Teraz kiedy mam przy sobie odpowiednią osobę, wspaniałego fachowca w dziedzinie sportu, żywienia sportowców jak i osób borykających się z problemami hormonalnymi czy tych związanych z nieregularną glikemią - zrozumiałam jak bardzo ważna dla zdrowia jest DIETA. Od tego czasu wciąż poszerzam swoją wiedzę, chętnie uczestniczę w szkoleniach i cały czas rozwijam swój warsztat dietetyczno- treningowy, gdyż jestem zdania, że wiedzy i umiejętności nigdy za wiele. Choć nie jestem bikini fitness i nie mam tytułu Mistrzyni Polski w kulturystyce i fitness to na swoim przykładzie pragnę motywować do zmian i przestrzegać innych, ponieważ piękna sylwetka to nie wszystko, ważne aby piękno szło w parze ze zdrowiem oraz rozsądkiem.
Na siłownię trafiłam z chęci zmiany swojego dotychczasowego życia. Każdy dzień spędzony na przerzucaniu ciężarów, jedzeniu posiłków dbania o prozdrowotną suplementacje przybliża mnie do postawionego sobie kilka lat wcześniej celu. Było wiele wzlotów, jeszcze więcej upadków i zwątpień jednak każdy nawet najmniejszy sukces sprawia, że każdego dnia wstaję z łózka i od nowa powtarzam rutynę stając się lepszą wersją siebie.

To co miało być tylko epizodem stało się pasją oraz sposobem na życie - Lepsze życie. Dzisiaj jestem pewna, że podjęłam dobra decyzję i nie żałuje żadnego dnia od kiedy pierwszy raz posmakowałam kulturystycznego życia. Moim celem nie jest zdobywanie laurów sportowych gdyż znam swoje miejsce w szeregu jednak chcę swoją pasją zarażać inne kobiety i uświadamiać, że dźwiganie ciężarów nie jest zarezerwowane tylko dla mężczyzn i pozwoli Wam uzyskać kobiecą zgrabną sylwetkę, nauczy samozaparcia, konsekwencji w działaniu oraz dyscypliny. Wasze życie stanie się bardziej uporządkowane, a ciało - bardziej jędrne i atrakcyjne. Mam nadzieję, że swoją działalnością zmotywuję kobiety do takiego życia i tak jak ja pokochają je bez pamięci.
ZAMÓW