Nasi trenerzy

DENIS ROMEK

Kocham to co robię i zawsze wkładam serce w swoją pracę!
Nazywam się Denis od 4 lat jestem trenerem personalnym z miłości do sportu i szczerej pasji! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, dietetykiem a także szkoleniowcem. Specjalizuje się w treningu siłowym / kulturystycznym ukierunkowanym na kształtowanie sylwetki. Całe życie byłem związany ze sportem i uprawiałem od najmłodszych lat różne dyscypliny sportu zaczynając od piłki nożnej przez boks po kulturystykę. Sport ukształtował mój charakter dzięki któremu samodyscypliną i dążeniem do celu jestem w stanie determinować moich podopiecznych do ciężkiej pracy.
Pomagać w realizacji planów związanych ze zmianą sylwetki, a także zmianą dotychczasowego trybu życia i nawyków żywieniowych. Uwielbiam budować świadomość treningową i żywieniową, nic nie sprawia mi takiej radości i nie daje satysfakcji jak bycie częścią tego procesu.

PATRYK POHORYŁO

Jestem dyplomowanym trenerem personalnym z wyższym wykształceniem, certyfikowanym dietetykiem sportowym oraz specjalista z zakresu treningu sylwetkowego oraz programowania w trójboju siłowym.
Jestem również autorem wielu artykułów branżowych, wykładowca na Wyższej Uczelni oraz szkoleniowcem na kursach trenerskich. Trenuje od 14 lat, a swoją przygodę z praca trenerska rozpocząłem 10 lat temu.
Posiadam kilka osiągnięć sportowych jako zawodnik jednak większość swojego doświadczenia pozyskuje pomagając zawodnikom sportów sylwetkowych oraz siłowych w osiąganiu wyników sportowych na co potwierdzeniem mogą być medale areny ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.
Uwielbiam pracować nie tylko z zawodnikami, a z każdym kto chce zmienić swoje życie. Swoim wieloletnim doświadczeniem staram sie dać każdemu „klucz", a czy podejmie wyzwanie i otworzy drzwi do nowego lepszego świata zależy tylko od Niego.

Chce być Wasza lokomotywa i motywować do ciężkiej pracy, która z czasem wyda owoce przypominające jak dobre zmiany w swoim życiu poczyniliście dzięki mnie.

ANGELIKA MERTIN

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w 2015r. Motywem rozpoczęcia treningów była poprawa parametrów zdrowotnych, ukształtowanie szczupłej wysportowanej sylwetki oraz zmiany dotychczasowego trybu życia.
Przyszedł czas, że przestałam być zadowolona ze swojej sylwetki. Choć nie byłam nigdy osobą chorującą na otyłość to moje ciało zaczęło tracić kształty, proporcje, nie było już tak jędrne jak kiedyś. Złe nawyki żywieniowe i stres negatywnie odbiły się nie tylko na sylwetce ale i na zdrowiu. Nie mając wtedy żadnej wiedzy z zakresu dietetyki i treningu postanowiłam podjąć współprace z trenerem online co okazało się absolutną porażką. Oczy otworzył mi właśnie Patryk. Po tym jak zasłabłam na zajęciach TRX Patryk dogłębnie przeanalizował moją dietę i bez chwili namysłu kazał mi zwiększyć kaloryczność. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że stosuje nieodpowiednią dietę, że spożywam zbyt małą ilość kalorii przez co mój organizm w końcu powiedział - STOP.
Teraz kiedy mam przy sobie odpowiednią osobę, wspaniałego fachowca w dziedzinie sportu, żywienia sportowców jak i osób borykających się z problemami hormonalnymi czy tych związanych z nieregularną glikemią - zrozumiałam jak bardzo ważna dla zdrowia jest DIETA. Od tego czasu wciąż poszerzam swoją wiedzę, chętnie uczestniczę w szkoleniach i cały czas rozwijam swój warsztat dietetyczno- treningowy, gdyż jestem zdania, że wiedzy i umiejętności nigdy za wiele. Choć nie jestem bikini fitness i nie mam tytułu Mistrzyni Polski w kulturystyce i fitness to na swoim przykładzie pragnę motywować do zmian i przestrzegać innych, ponieważ piękna sylwetka to nie wszystko, ważne aby piękno szło w parze ze zdrowiem oraz rozsądkiem.
Na siłownię trafiłam z chęci zmiany swojego dotychczasowego życia. Każdy dzień spędzony na przerzucaniu ciężarów, jedzeniu posiłków dbania o prozdrowotną suplementacje przybliża mnie do postawionego sobie kilka lat wcześniej celu. Było wiele wzlotów, jeszcze więcej upadków i zwątpień jednak każdy nawet najmniejszy sukces sprawia, że każdego dnia wstaję z łózka i od nowa powtarzam rutynę stając się lepszą wersją siebie.

To co miało być tylko epizodem stało się pasją oraz sposobem na życie - Lepsze życie. Dzisiaj jestem pewna, że podjęłam dobra decyzję i nie żałuje żadnego dnia od kiedy pierwszy raz posmakowałam kulturystycznego życia. Moim celem nie jest zdobywanie laurów sportowych gdyż znam swoje miejsce w szeregu jednak chcę swoją pasją zarażać inne kobiety i uświadamiać, że dźwiganie ciężarów nie jest zarezerwowane tylko dla mężczyzn i pozwoli Wam uzyskać kobiecą zgrabną sylwetkę, nauczy samozaparcia, konsekwencji w działaniu oraz dyscypliny. Wasze życie stanie się bardziej uporządkowane, a ciało - bardziej jędrne i atrakcyjne. Mam nadzieję, że swoją działalnością zmotywuję kobiety do takiego życia i tak jak ja pokochają je bez pamięci.