Nasi trenerzy

DENIS ROMEK

Kocham to co robię i zawsze wkładam serce w swoją pracę!
Nazywam się Denis od 4 lat jestem trenerem personalnym z miłości do sportu i szczerej pasji! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, dietetykiem a także szkoleniowcem. Specjalizuje się w treningu siłowym / kulturystycznym ukierunkowanym na kształtowanie sylwetki. Całe życie byłem związany ze sportem i uprawiałem od najmłodszych lat różne dyscypliny sportu zaczynając od piłki nożnej przez boks po kulturystykę. Sport ukształtował mój charakter dzięki któremu samodyscypliną i dążeniem do celu jestem w stanie determinować moich podopiecznych do ciężkiej pracy.
Pomagać w realizacji planów związanych ze zmianą sylwetki, a także zmianą dotychczasowego trybu życia i nawyków żywieniowych. Uwielbiam budować świadomość treningową i żywieniową, nic nie sprawia mi takiej radości i nie daje satysfakcji jak bycie częścią tego procesu.

PATRYK POHORYŁO

Jestem dyplomowanym trenerem personalnym z wyższym wykształceniem, certyfikowanym dietetykiem sportowym oraz specjalista z zakresu treningu sylwetkowego oraz programowania w trójboju siłowym.
Jestem również autorem wielu artykułów branżowych, wykładowca na Wyższej Uczelni oraz szkoleniowcem na kursach trenerskich. Trenuje od 14 lat, a swoją przygodę z praca trenerska rozpocząłem 10 lat temu.
Posiadam kilka osiągnięć sportowych jako zawodnik jednak większość swojego doświadczenia pozyskuje pomagając zawodnikom sportów sylwetkowych oraz siłowych w osiąganiu wyników sportowych na co potwierdzeniem mogą być medale areny ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.
Uwielbiam pracować nie tylko z zawodnikami, a z każdym kto chce zmienić swoje życie. Swoim wieloletnim doświadczeniem staram sie dać każdemu „klucz", a czy podejmie wyzwanie i otworzy drzwi do nowego lepszego świata zależy tylko od Niego.

Chce być Wasza lokomotywa i motywować do ciężkiej pracy, która z czasem wyda owoce przypominające jak dobre zmiany w swoim życiu poczyniliście dzięki mnie.
ZAMÓW